Fortinet OT Security Uzmanlığı Kazandık

Fortinet OT Security Uzmanlığı

Fortinet iş ortaklığımız kapsamında partnerlik sürecimizi OT (Operational Technology) Security uzmanlığımız ile taçlandırdık. 

Güçlü uzmanlık ve kapsamlı yetkinliklerimizle, dijital dönüşüm ve iş süreçlerinizi kesintisiz & güvenli bir şekilde sürdürme yolculuğunuzda size destek olmak için hazırız. Fortinet'in sağladığı yenilikçi ve kapsamlı güvenlik çözümleri ile işletmelerin güvenlik açıklarını kapatarak, operasyonel verimliliği artırıyor ve iş sürekliliğini sağlıyoruz. 

Fortinet ile OT Güvenliği

Fortinet, IT ve OT ekosistemlerini birleştiren Fortinet Security Fabric ile güvenliği sağlarken, OT ağları için özel bir OT Güvenlik Platformu sunar. Bu platform, güvenli ağlar, sıfır güven, ağ operasyonları ve güvenlik operasyonları çözümlerini içerir.  AI destekli OT tehdit istihbaratı, en son tehditlere karşı koruma sağlar.

Kritik endüstriyel altyapılarınız (SCADA sistemleri, PLC'ler ve diğer endüstriyel kontrol sistemleri) için sunduğumuz gelişmiş güvenlik çözümleriyle, sistemlerinizin bütünlüğünü ve güvenliğini sağlıyoruz. 

Fortinet'in öncü OT güvenlik çözümleri ile sistemlerinizi geleceğe güvenle taşıyoruz.